Aicina bērnus no maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm piedalīties dienas nometnēs

19. Jūlijs, 2017

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar Ghetto Games  piedāvā izglītojošas un veselību veicinošas bezmaksas dienas nometnes bērniem un jauniešiem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, kuras notiks sākot ar 24. jūliju. Nometnē ir ieplānotas vairākas maiņas.


Nometnes dalībnieki trīs dienas pavadīs Grīziņkalnā, kur atbilstoši dalībnieku vecumam profesionālu un zinošu treneru un speciālistu vadībā piedalīsies dažādu sporta veidu nodarbībās, izglītojošās nodarbības par veselīgu uzturu un atkarību profilaksi, mentālo veselību stiprinošās nodarbībās,  radošajās darbnīcās, komunikācijas prasmes un dalībnieku saliedēšanās pasākumos un pārgājienos. Liela daļa nodarbību paredzētas svaigā gaisā, tādejādi nometnē pavadīto laiku padarot bērniem un jauniešiem maksimāli noderīgu, izglītojošu un veselīgu.

Nometnes dalībnieki tiks sadalīti divās vecuma grupās – viena grupa no septiņus līdz desmit gadus veciem bērniem, otra grupa no vienpadsmit līdz četrpadsmit gadus veciem bērniem. Dalībnieku iedalījums grupās nodrošinās, ka katrs dalībnieks varēs laiku pavadīt sev interesantā veidā.

Papildus aktivitātēm, nometnes dalībnieki tiks nodrošināti arī ar siltām pusdienām, uzkodām un dzeramo ūdeni, kā arī transporta pakalpojumiem. Tā kā šī ir dienas nometne, kas ilgs no 10:00 līdz 16:00, katru vakaru bērni dosies uz savām mājām, lai turpinātu piedzīvojumus nometnē nākamajā rītā. Dalībniekiem būs jāslēdz līgums ar nometnes organizētājiem.

Nometnes tiek finansētas no Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros.

Lai pieteiktu savus bērnus nometnēm, vecākiem jāzvana pa tālruņiem 67037314 vai 25669517.

Plānotais nometņu grafiks jūlijam un augustam pieejams mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv, sadaļā Kalendārs

Foto: RD Labklājības departaments