Āgenskalns: aizturēts vīrietis, kurš lauzis automašīnu sānu spoguļus

28. Decembris, 2017

25. decembrī īsi pirms pulksten 1.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Āgenskalnā, pamanīja kādu aizdomīgu vīrieti, kurš slapstās gar stāvēšanai novietotām automašīnām. Kungs pēkšņi ar elkoni iesita pa kāda Volkswagen transportlīdzekļa sānskata spoguli.


Likumsargi vīrieti apturēja un devās apskatīt stāvēšanai novietotās automašīnas. Transportlīdzekļu apskates laikā konstatēts, ka Volkswagen markas automašīnai sānskata spogulis ir nolauzts, savukārt blakus esošajiem transportlīdzekļiem sānskata spoguļi ir atlocīti. Turpinot apsekošanu, pamanīts vēl viens bojāts transportlīdzeklis, kuram sānskata spogulis bija deformēts, bet tā stikls mētājās turpat uz zemes.

Pie policistiem piesteidzās Volkswagen markas transportlīdzekļa īpašniece un otra sabojātā transportlīdzekļa īpašnieka draugs. Vīrietis skaidroja, ka automašīnas īpašnieks šobrīd nav sasniedzams un par notikušo viņu informēs. Savukārt Volkswagen automašīnas īpašniece, apskatot radītos bojājumus, nolēma ar iesniegumu vērsties Valsts policijā.

Pārrunu laikā aizturētais sāka sūdzēties par sāpēm vēderā līdz ar to izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Mediķi, ierodoties notikuma vietā, nolēma pārkāpēju hospitalizēt plašākiem izmeklējumiem. Drošības apsvērumu dēļ policisti mediķus pavadīja līdz ārstniecības iestādei. Vēlāk aizturētais nodots Valsts policijas darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.