8. jūnijā kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā – labdarības festivāls un ratiņu parāde

29. Maijs

Māmiņu Kluba Labdarības Fonds un raidījums “Māmiņu Klubs” jau piekto gadu pēc kārtas rīko vērienīgu brīvdabas festivālu ģimenēm ar bērniem, kas norisināsies 8.jūnijā, visas dienas garumā, kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā.


Māmiņu Kluba Vasaras festivāls svinēs savu piekto gadskārtu un kā allaž priecēs vecākus ar bērniem ar dažādām bez maksas aktivitātēm, noderīgām zināšanām par māmiņu, bērnu un ģimenes veselību, un tikšanos ar vairākiem tūkstošiem ģimeņu vienuviet. Pērn Festivālu apmeklēja vairāk nekā 4000 apmeklētāju.

Centrālais Māmiņu Kluba Vasaras festivāla notikums ir Lielākā Latvijas Ratiņu parāde, kas ir krāšņs karnevāls ar mazuļiem izrotātos ratiņos. Šogad Ratiņu parādei pieteikušies jau ap 200 dalībnieku, solot iespaidīgu gājienu pa Ziemeļblāzmas parku. Ratiņu parādei pieteikt var ne tikai mazuli ratos, bet arī visu ģimeni un lielākus bērnus ar leļļu ratiem un skrejriteņiem. Parādes gājiena sākums - plkst.13:30 no centrālā parka laukuma.

Māmiņu Kluba Labdarības fonds pasākuma laikā vāks ziedojumus atbalstam krīzes māmiņu izglītošanai. Festivālā uz brīvdabas skatuves “Ziemeļblāzmas” parkā norisināsies lielais Labdarības koncerts ar bērnu vokālajām popgrupām un deju ansambļiem.
Vēl Festivālā norisināsies mazuļu rāpošanas sacensības, lielais ģimeņu pikniks, burbuļu šovs, piepūšamās atrakcijas un daudzas citas aktivitātes. Vecāki arī varēs iegūt noderīgu informāciju no dažādiem mātes un bērna veselības ekspertiem.

Pasākuma sākums - plkst. 12 - 18. Ieeja - bez maksas.