6. un 7. decembrī Rīgā noritēs starptautiskās sinhronās slidošanas sacensības

27. Novembris, 2019

Jau otro gadu Latvijā tiek rīkotas starptautiskas sinhronās slidošanas sacensības „Riga Amber Cup 2019”, kas norisināsies Rīgā 6. un 7. decembrī „Kurbads” ledus hallē. Ieeja skatītājiem bez maksas.


Sacensības norisināsies jau otro reizi. Šogad sacensībās piedalīsies 9 komandas no 6 valstīm – Latvijas, Igaunijas, Somijas, Polijas, Čehijas un Itālijas.Komandas sacentīsies 3 dažādās kategorijās: Elite (virs 15 gadu vecuma), Basic Novice (10-15 gadus veci sportisti), Jaukta vecuma grupās (bez vecuma ierobežojuma).

Sinhronā slidošana ir skaists un aizraujošs sporta veids, katra programma līdzinās aizraujošam šovam, kur precizitāte, ātrums un sarežģītība liek aizturēt elpu. Skandināvijas valstīs, ASV un Kanādā sinhronās slidošanas sacensības ir fanu iecienītas un vienmēr plaši apmeklētas.

Sacensības “Kurbads” ledus hallē norisināsies 2 dienas: 6.decembris - plkst.12:00 Elites kategorija - obligātā programma; 7. decembris – 12:00 sacensības Basic novice, jaukta vecuma, Elites kategorijās – izvēles programma

Ieeja sacensībās bez maksas.

Arī šogad sacensību īpašo trofeju izgatavoja māksliniece Marta Ģībiete. Trofeja izgatavota no stikla, kas rotāts ar 16 dabīgā dzintara gabaliņiem un simbolizē sinhronās slidošanas būtību – ledus, 16 sportisti un vienota kustība aplī.

„Riga Amber Cup 2019” ir vienas no 14 ISU (Starptautiskā Slidošanas Savienība) atzītajām sinhronās slidošanas sacensībām šajā sezonā.

Plašāka informācija tīmekļa vietnē

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes