5 idejas, kur uzaicināt savu otro pusīti 14. februārī

13. Februāris, 2018

Pašā nedēļas vidū gaidāma Valentīna diena. Un, lai šai darba dienai piešķirtu svētku noskaņu, aicinām jūs šajā vakarā nepalikt mājās, bet gan uzaicināt savu otro pusīti doties un kulturāli pavadīt laiku. Lūk, piecas idejas, kurp doties atpūsties Rīgā.


1.„La guitarra flamenca” – Valentīna dienas vakars flamenko ģitāru skaņās

Kur? VEF Kultūras pilī

Kas? Ikviens tiek laipni aicināts uz flamenko un rumbas koncertprogrammu „La guitarra flamenca”, kurā klausītājus priecēs ģitārspēles virtuozi no koncertapvienības „Unión flamencana”.

Kad? 14. februārī. Koncerta sākums plkst.19.00

Koncerta „La guitarra flamenca” apmeklētājiem būs iespēja noklausīties populārākās Spānijas ģitārmūzikas melodijas un dziesmas, tostarp par ģitāristu himnu saukto „El porompompero”, savulaik popdīvas Madonnas dziedāto un par pasaules hītu atzīto „La Isla Bonita”, izbaudīt jaunā interpretācijā slaveno „Cancion del Mariachi” no Tarantīno filmas „Desperado”. Un, protams, kā gan bez pasaulslavenās grupas „Gypsy Kings” skaņdarbiem „Escucha me”, „Baila Me”, „Bamboleo”, „DJobi DJoba”, „Un Amor”,”A mi manevra”, „Bem, Bem Maria” u.c.!

Cik maksā biļete?  „Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

2.Mīlētāju dienas muzejā muzejā "Rīgas Jūgendstila centrs"

Kur? muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”

Kas? Ikviens aicināts viesoties muzejā un īpašās ekskursijās iepazīt jūgendstila perioda dāmu un kungu romantisko saziņas valodu.

Kad? No 10. līdz 18. februārim

Nedēļā, kas tiek saukta arī par Mīlētāju nedēļu – no 10. līdz 18. februārim muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs” interjers būs rotāts Valentīna dienas noskaņās. Būs apskatāmas 20. gadsimta sākuma romantiskās pastkartes un izsmalcināti tējas galdi rožaini sārtos toņos. Ikvienam būs iespēja piestāt romantiski izveidotā mīlestības saliņā un iemūžināt mirkli fotogrāfijā.

Cik maksā biļete? 14. februārī  – ieejas biļete muzejā pārim pieejama par vienas ieejas biļetes cenu.

3.Festivāls “Vīnes klasika” ar Mocarta, Bēthovena un Šūberta mūziku

Kur? Koncertā Mazajā ģildē

Kas?  koncertā “Šūberts un Bēthovens” klausītājus priecēs “Trio Palladio”, kurā kopīgam muzicēšanas priekam ļāvušies trīs spilgti un spēcīgi latviešu mākslinieki – vijolniece Eva Bindere, čelliste Kristīne Blaumane un pianists Reinis Zariņš.

“Trio Palladio” šajā sezonā ir Cēsu koncertzāles rezidējošais ansamblis, bet Latvijas valsts simtgadi tas sagaidīs Londonā, kur

Kad? 14. februārī muzicēs uz vienas no kamermūzikas spožākajām skatuvēm – Vigmora zālē. Koncertā Mazajā ģildē mūziķi atskaņos Franča Šūberta Otro klavieru trio, Ludviga van Bēthovena Klavieru trio un Kristapa Pētersona skaņdarbu “Nakts”.

Cik maksā biļete? Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs un bilesuparadize.lv

4. Valentīndienas koncerts ar Bague Duo un Raimondu Macatu

Kur? kultūras pils ZIEMEĻBLĀZMA

Kas? Grupas dalībnieki ir Latvijā pazīstami profesionāli mūziķi kuri piedalījušies neskaitāmos koncertos un skaņu ierakstos. Viņu vārdi plašākus komentārus neprasa. Grupa atskaņo populāras džeza un pašu sacerētas melodijas savos aranžējumos. Skanējums: soft jazz – ar gipsy jazz un bossa nova ietekmi.

Kad? 14. februārī, plkst. 19.00

Cik maksā biļete? Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā.==5||Festivāla 

5. Benzīnvīrs

Kur? Spīķeru koncertzālē

Kas?  Agrāk viņu sauca par Kasparu G. Tagad viņš ir Benzīnvīrs. Netīrs, ģērbies vienās skrandās, viņš klaiņo pa dažādiem Latvijas benzīntankiem, elpo benzīnu un ļoti daudz smejas. Dažkārt viņu arestē kādas pašvaldības policija, aizved ārstēties, bet viņš vienmēr izbēg. Viņš izbēg, lai atgrieztos savā pasaulē, pilnā pārsteidzošu tēlu un notikumu..

Kad? 14. februārī, 19:00

Cik maksā biļete? Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs.