40 Rīgas pedagogi seminārā iepazinās ar tehnoloģiju jaunumiem izglītības procesa dažādošanai

4. Janvāris

Decembrī Latvijas Universitātes un Microsoft inovāciju centrā 40 pedagogi no Rīgas skolām seminārā “Digitālās pārmaiņas izglītībā” iepazinās ar jaunumiem un dalījās pieredzē par to, kā tehnoloģijas efektīvi un jēgpilni izmantot izglītības procesā – no Microsoft Office rīkiem līdz pat robotikai un Minecraft spēles izmantošanai ne tikai programmēšanas, bet arī bioloģijas, ķīmijas un citu mācību priekšmetu apguvē.


Par aktualitātēm mūsdienīgas mācību vides veidošanā stāstīja Dr. Sc. Ing., Microsoft vadītāja Baltijā Renāte Strazdiņa, RD IKSD Izglītības pārvaldes priekšnieks - direktora vietnieks Ivars Balamovskis, Rīgas Angļu ģimnāzijas direktore Maija Kokare, Valsts izglītības satura centra pārstāve Liene Millere, SIA Datorzinību centrs izglītības produktu attīstības vadītāja Līga Matveja-Vlasova, SIA Lielvārds kompetences centra vadītājs Andris Gribusts, Microsoft Latvia Izglītības sektora biznesa attīstības vadītāja Lidija Terjošina, HelloGroup skolotājs Daniils Dovgals, AlfaRobot.lv pārstāvis Gints Krūmiņš un Rīgas Tehniskās Universitātes pārstāvis Aleksejs Jurenoks.

Semināru organizēja Microsoft sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu (RD IKSD). Organizatori pateicas dalībniekiem par iesaisti un ieinteresētību, kā arī aicina iesniegt priekšlikumus arī citām interesējošām tēmām.