4. decembrī aicina uz semināru “eParaksta lietošana un priekšrocības”

29. Novembris, 2019

Trešdien, 4. decembrī, no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00, NVO namā notiks seminārs “eParaksta lietošana un priekšrocības”. Semināru vadīs Latvijas Valsts radio un televīzijas centra klientu apkalpošanas speciāliste Madara Hella Šabaka.


Drošs elektroniskais paraksts jau kļuvis par komersantu, valsts un pašvaldība iestāžu, kā arī daudzu privātpersonu ikdienu. Tas ļauj ne vien ietaupīt finanšu resursus, kas nepieciešami papīra veida dokumentu – iesniegumu, līgumu, aktu un citu dokumentu nogādāšanai adresātam, kā arī arhivēšanai un uzglabāšanai, bet vēl būtiskāk - eParaksta lietošana nodrošina oficiālās saziņas veikšanu attālināti, ātri un ērti, jebkurā laikā un vietā.

Seminārā informēs par eParakstu, tā rīkiem, kā tos iegūt un lietot, kā arī parādīs kā elektroniski parakstīt un pārbaudīt dokumentus. Palīdzēs arī saņemt eParakstu viedtālrunī – noslēgt līgumu par mobilās lietotnes eParaksts mobile lietošanu. Lietotne ir bez maksas un to iespējams izmantot gan dokumentu parakstīšanai, gan darbam lielākajos valsts un sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju e-pakalpojumu portālos.

Līdz pasākuma dienai portālā eParaksts.lv aicina pieteikties eParaksts mobile saņemšanai un kā līguma parakstīšanas vietu norādīt - “klātienē”.

Atvērt saiti šeit.

Kad pieteikums iesniegts, lejupielādējiet eParaksts mobile (Appstore vai GooglePlay). Pasākuma laikā varēs noslēgt līgumu par eParaksts mobile lietošanu un saņemt palīdzību tā uzstādīšanai viedtālrunī.

Lai noslēgtu līgumu būs nepieciešams:

  • personu apliecinošs dokuments (pase vai eID karte);
  • internetbankas piekļuves dati (Smart-ID vai kodu kalkulators);
  • portatīvais dators (ja iespējams).

Pieteikties semināram aicinām šeit.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.