31. maijā noritēs Mežaparka svētki 2019

29. Maijs

31.maijā notiks “Mežaparka vasarsvētki 2019“, kad apkaimes iedzīvotāji tiek aicināti uz pasākumu dārza svētku noskaņās. Šogad tā ir jau devītā reize, kad maija pēdējā dienā “Mežaparka skolas atbalsta biedrība” aicina apkaimes skolas un pirmsskolu audzēkņus un viņu ģimenes kopīgos svētkos atzīmēt mācību gada pēdējo dienu un vasaras ieskaņu radoši, sportiski, muzikāli!


Visas dienas garumā – no plkst. 12:000 - Lībekas ielā 27 - gan skolas pagalmā, gan Lībekas ielā notiks sportiskas, radošas un muzikālas aktivitātes iedzīvotājiem un ikvienam Mežaparka iedzīvotājam – radošās mākslas darbnīcas, ekskursija, sporta sacensības un koncerts ar vairākiem izpildītājiem, kā arī noslēgumā zaļumballe.

„Mežaparka skolas atbalsta biedrība” ir viena no Mežaparka apkaimes aktīvajām nevalstiskajām organizācijām un kopš oficiālās dibināšanas 2012.gada pavasarī organizē daudzveidīgus pasākumus visu paaudžu apkaimes iedzīvotājiem.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros