30. janvārī - seminārs NVO par finansējuma piesaistes iespējām

24. Janvāris, 2019

Trešdien, 30. janvārī, plkst. 16.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A nevalstisko organizāciju pārstāvjus aicinām uz informatīvo semināru, lai iepazīstinātu ar finansējuma piesaistes iespējām Ziemeļvalstu un Baltijas valstu NVO atbalsta programmā. Par programmu un dalības nosacījumiem stāstīs Ziemeļu Ministru padomes biroja Latvijā  padomniece Daina Mežecka. 


Ziemeļvalstu un Baltijas valstu NVO atbalsta programma nevalstiskajai organizācijai būs aktuāla tad, ja ir vēlme dalīties pieredzē un sadarboties ar nevalstiskām organizācijām Ziemeļvalstīs un, iespējams, arī Igaunijā vai Lietuvā. Katrā projektā jāsadarbojas nevalstiskām organizācijām no vismaz trim valstīm.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu NVO programmas mērķis ir sadarbības veicināšana starp Ziemeļvalstu un Baltijas valstu nevalstiskām organizācijām, pilsoniskās sabiedrības stiprināšana un jaunu ilgtspējīgu iniciatīvu atbalstīšana.

Programma

Pieteikties semināram aicinām šeit 

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.