24. augustā Kalnciema kvartālā noritēs sociālās uzņēmējdarbības tirgus

22. Augusts, 2019

Sociālās uzņēmējdarbības tirgus notiks 24. augustā no plkst. 10.00 līdz 16.00, pulcējot dažādus uzņēmējus un viņu radītos sociālā biznesa produktus vai pakalpojumus. Paralēli tirgus norisei notiks brīvdabas koncerts un aktivitātes bērniem.


Sirds siltums, kas ieguldīts pašu radītajos produktos vai pakalpojumos, degsme cilvēku acīs un vēlme mazināt sabiedrībā pastāvošas sociālas vai vides problēmas – tas ir stāsts par sociālo uzņēmējdarbību. Sociālās uzņēmējdarbības tirgus pulcēs dažādus uzņēmējus, kas parādīs, cik daudzveidīga var būt sociālā uzņēmējdarbība. Būs pieejams gan mūsdienīgs apģērbs no zīmola “OWA” un “Renewed Look”, gan pirmo reizi piedalīsies “Original Design”, kas piedāvā dažādas palīgierīces līšanas un rāpošanas apguvei. “Puordare” lutinās ar panini uzkodām un organizēs arī sietspiedes darbnīcu. Ar zerowaste domāšanu iepazīstinās bezatkritumu kafejnīca / grauzdētava ”Café M”, piedāvājot uz vietas pagatavotu filtra kafiju daudzkārtlietojamā krūzītē līdzi ņemšanai.

Paralēli tirgus norises, kas apvienos gan Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrus un iecienītos zemniekus un amatniekus, papildinās aktīva programma gan uz skatuves, gan aktivitātes bērniem.