21. septembrī Kalnciema kvartālā Jelgavas novada diena un tirgus

16. Septembris, 2019

21. septembrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla tirgū norisināsies “Jelgavas novada diena” - satikšanās un tirgošanās svētki.


Daži no Jelgavas novada ražotājiem Kalnciema kvartāla tirdziņā sastopami pastāvīgi, - tie ir labi zināmi un pircēju gaidīti produkti – gan “Rafa kaņepes” kaņepju eļļa, gan “Burka un ledus” čili produkcija, gan “Sugar Art” cepumu māksla, taču šoreiz vēl vairāk kā 25 vietējie Jelgavas novada ražotāji papildinās šo piedāvājumu, lai prezentētu ļoti krāsainu buķeti veselīgiem, gardiem produktiem, noderīgām un smalkām saimniecības lietām.

Bezrauga rupjmaize, smiltsērkšķu sula, saldējums vai radīta kosmētika, priežu čiekuru sīrupi un ievārījumi, dažādu garšu medus, jogurta saldējuma rullīši, šitaki sēnes un konservēts vai marinēts siers, eksotiskām garšām bagātināts skābētais alus – būs ko izvēlēties un ar izbrīnu iepazīt. Tad nu jāgatavojas papildināt savus gardumu krājumu plauktus! Taču, ja nodoms ir nevis ļauties gastronomiskām baudām, bet iegādāt ko paliekošāku – varēs iegādāt apgleznotu zīdu, lina mēteļus un kleitas, pinumus, adījumus, skrubīšus. Topošajiem vai jaunajiem vecākiem būs brīnišķīga iespēja apskatīt un uzzināt par Ulece kids sildāmajām lellēm, kas mazuļiem lieliski palīdz nomierināties un aizmigt.

Visas dienas garumā no plkst. 10 līdz 16 varēs baudīt skanīgu kultūras programmu, interesantas un vērtīgas meistarklases, aktīvas radošās darbnīcas ģimenēm ar bērniem un laimēt gardas un noderīgas balvas, griežot lielos “Laimes ratu”.

Tirgus ritēs dzīvespriecīgi jestrā noskaņā - par skanīgu muzikālo noformējumu uz galvenās skatuves parūpēsies Jelgavas novada jauniešu bigbends Raita Ašmaņa vadībā, Lielplatones pagasta vīru vokālais ansamblis «Tikai tev» un jauktais vokālais ansamblis «Vīnava» . Gaidāma arī jokošanās un muzikāls teijāteris, jo Vilces amatierteātra aktieri atrādīs režisores Regīnas Deksnes muzikālo izrādi «Pašu audzināts».