2017. gada Rīgas Futbola akadēmijas sezona ir atklāta

15. Marts, 2017

Otrdien, 14. martā, plkst. 12:00 Rīgas Futbola akadēmija “Elektrum” Olimpiskā centra futbola zālē uzsāka savu ceturto sezonu. Rīgas Futbola akadēmijas sezona tika atklāta ar atvērtu treniņu un fotografēšanos.


Visas futbola sezonas garumā Rīgas talantīgākajiem futbolistiem vecumā no 13 līdz 15 gadiem  papildus treniņiem futbola klubos tiek organizētas nodarbības, kas vērstas uz viņu individuālās meistarības attīstību. Rīgas Futbola akadēmijas ietvaros ir iespēja attīstīties ne tikai futbolistiem, bet arī treneriem, kas piedalās projektā. Bijušais Latvijas nacionālās izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs personīgi seko katram programmas dalībniekam un trenerim, maksimāli sekmējot viņa attīstību.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk