2. maijā norisināsies labdarības pasākums Strazdumuižas skolā

26. Aprīlis

Trešdien, 2018. gada 2. maijā, plkst. 15.30 Strazdumuižas internātvidusskolā – attīstības centrā vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem Rīgā, Braila ielā 24 notiks labdarības pasākums, kurā piedalīsies bērnu un jauniešu konkursu - festivālu “Mēs Latvijai” laureāti.


Labdarības pasākums tiek rīkots ar mērķi sekmēt saliedētas sabiedrības veidošanos, veicināt Rīgā dzīvojošo dažādu tautību bērnu un jauniešu komunikāciju un savstarpēju sadarbību, kā arī sekmēt bērnu ar īpašām vajadzībām iekļaušanu sabiedrībā.

Pasākuma pirmā daļa paredzēta kā koncerts, kurā sadziedās un teatrālus priekšnesumus veidos kolektīvi no rīgas skolām. Pēc muzikālās daļas norisināsies kopīgs sadraudzības pasākums.

Vairāk informācijas šeit.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.