18. augustā Teātra muzejs aicina uz tikšanos ar leģendāriem rīdziniekiem. Ieeja bez maksas

13. Augusts, 2019

Rīgas svētku laikā, 18. augustā, plkst. 12.00 LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzeja pagalmā norisināsies pasākums “Dzīvojot Pārdaugavā – Latvijas teātra leģendu Olgas Dreģes, Baibas Indriksones un publicista Ērika Hānberga radošā tikšanās”.


Pasākuma laikā trīs Latvijas kultūras dzīves leģendāras personības – izcilās teātra aktrises Olga Dreģe un Baiba Indriksone, kā arī publicists Ēriks Hānbergs – piedāvās sarunu par to, ko katram no māksliniekam nozīmē māju sajūta; neiztrūks arī jautri atgadījumu stāsti par kaimiņiem (zināms, ka Olgai Dreģei kaimiņos mīt izcilais aktieris Uldis Dumpis), Ērika Hānberga novērojumi par leģendāriem Pārdaugavas iemītniekiem, kā arī dzejas lasījumi un pa kādai dziesmai…

Olga Dreģe stāstīs par iepazīšanos ar Baibu Indriksoni, viņu kopīgajiem vakariem Āgenskalnā un par to, kādēļ viņa Pārdaugavu izvēlējusies par dzīvesvietu; Baiba Indriksone lasīs Ojāra Vācieša un Aleksandra Čaka – arī pārdaugaviešu! – dzeju, bet Ēriks Hānbergs sola pastāstīt par Iļģuciema īpašajiem pieturas punktiem, dzīvi Baložu ielā, un ne tikai.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome, ieeja bez maksas.

Pēc pasākuma skatītāji tiks aicināti uzkavēties, lai tiktu pie autogrāfiem un varētu kopā nofotografēties.