10 mēnešu laikā Senioru zvanu centrs pieņēmis 1400 zvanus

14. Novembris, 2016

16. novembrī no 14:00 līdz 16:00 noritēs pasākums, lai atzīmētu pilotprojekta „Senioru zvanu centrs” noslēgumu.


Pasākums noritēs Rīgas domes Labklājības departamenta trešā stāva zālē Baznīcas ielā 19/23.

Projekts „Senioru zvanu centrs” bija viena no iniciatīvām, kas radīta  projekta „Būsim aktīvi” ietvaros, lai pievērstu vecus cilvēkus aktīvam dzīvesveidam un brīvprātīgo darbam.

2016. gada februārī Rīgā sāka strādāt zvanu no senioriem pieņemšanas centrs – no 10:00 līdz 14:00 uz gados vecu cilvēku zvaniem no trīs telefonu numuriem atbildēja seniori – brīvprātīgie. Šajā laikā centrs kopumā pieņēmis 1400 zvanus.

Brīvprātīgie, kas atbildējuši uz šiem zvaniem, pastāstījuši par aktuāliem notikumiem pilsētā, palīdzējuši atrast nepieciešamo informāciju vai vienkārši parunājuši ar vientuļiem cilvēkiem.

Par turpmāko projekta likteni varēs uzzināt 16. novembra pasākumā. Tāpat plānotas tikšanās ar brīvprātīgajiem, kas šajā projektā piedalījušies. Uz pasākumu tiek aicināti visi interesenti.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.