10-14 gadus vecus bērnus aicina uz bezmaksas nodarbībām peldēšanā (atjaunots)

29. Aprīlis, 2019

Izsludināta pieteikšanās uz 12 bezmaksas peldētapmācības nodarbību pamatkursu iesācējiem “Droša atrašanās uz ūdens”. Nodarbības paredzētas bērniem bez iemaņām peldēšanā vecumā no 10 līdz 14 gadiem. Nodarbību cikls Elektrum Olimpiskā centra peldbaseinā sāksies 29. aprīlī Rīgas domes Labklājības departamenta projekta “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros.


“Peldēšana ir viena no svarīgākajām dzīvību saglabājošām prasmēm, šīs iemaņas var izglābt pašu un palīdzēt citam. Peldētprasme un zināšanas par drošu atrašanos ūdenstilpju tuvumā ir nozīmīgs faktors, lai samazinātu noslīkušo cilvēku skaitu Latvijā. Ir lieliski, ka, pateicoties Eiropas projektu finansējumam, varēsim mācīt bērnus peldēt, neskatoties uz vecāku rocību,” atzīst Elektrum Olimpiskā centra valdes locekle Zane Grundiņa-Arāja.

Katrai grupai tiks nodrošināts 12 nodarbību cikls (6 nedēļas). Pirmā un pēdējā nodarbība būs teorētiskas, veltītas bērnu drošībai un izdzīvošanas iemaņām ūdenī – potenciālie riska faktori pārgalvīgai uzvedībai pie ūdens gan peldbaseinā, gan dabā un citi jautājumi.

Praktiskajās nodarbībās peldbaseinā bērniem tiks mācītas pamatprasmes peldēšanas tehnikā, piemēram, gulēšana uz ūdens, peldēšana kraulā uz vēdera / uz muguras un tml. Nodarbības vadīs sertificēti peldēšanas treneri.

 Lai nodrošinātu individuālu pieeju katram bērnam, vienā grupā tiks uzņemti 12 bērni. Nodarbības tiks organizētas divās vecuma grupās  10-12 gadi un 12-14 gadi.

Iepriekšējs pieraksts un apmeklējums obligāts. Lai uzzinātu nodarbību norises laikus un pierakstītos, lūdzam zvanīt uz tālr. nr. 67388478. Papildu informācija atrodama arī Elektrum Olimpiskā centra mājas lapā www.olimpiskais.lv.

 Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi ietvaros.