1. un 2. decembrī Kalnciema kvartālā darbu uzsāks adventes tirdziņš, noritēs dažādi pasākumi

27. Novembris, 2018

Lai visā dāvanu meklēšanas juceklī padarītu Jūsu Ziemassvētkus par patīkamu pieredzi un iepriecinātu savus mīļos ar noderīgām un jēgpilnām lietām, decembrī Kalnciema kvartāls aicina uz veseliem 10 Ziemassvētku tirgiem - katru sestdienu un svētdienu plkst. 10.00-16.00. Nesteidzīgi meklēt dāvanas sāksim jau 1. un 2. decembrī Adventes tirgū.


Papildus gan darbadienās, gan brīvdienās iesakām apmeklēt arī Kalnciema kvartāla galeriju, kur no 3. decembra katru nedēļu saimniekos kāds cits Ziemassvētku pop-up veikals.

Sestdien tirgus laikā aicinām piedalīties aizraujošas spēles IceCool triku čempionātā un konkursā iegūt iespēju doties ceļojumā uz Antarktīdu. Savukārt svētdien varēs parūpēties par mierpilnu Ziemassvētku gaidīšanas laiku puzuru darbnīcā un uztaisīt savu Adventes vainagu no dabīgiem materiāliem, kā arī nogaršot Street Food piedāvājumu - svētku burgerus un tradicionālos spāņu churros. Adventes tirgū būs dāvanas, ko neatrast lielveikalu plauktos - kokosriekstu krūzes, dabīgi niedru salmiņi dzērieniem, retro lampas, zaļumi burciņās minidārzam, prāta mežģi no koka, dabīgi ziedūdeņi, eleganti dizaina atstarotāji, kimono, koka telefona turētāji ar iebūvētām tehnoloģijām, džemperi ar smalkiem indiešu izšuvumiem un pat Latvijā audzēta amaranta produkti - eļļa, graudi, proteīns un čipsi. Ierosinām arī padomāt par savu veselību un alternatīvu svētku ēdienkarti - tirgū atradīsiet bioloģiskus apelsīnus no Sicīlijas, lauku krāsnī ceptu rudzu maizi, bagātīgu grieķu virtuvi, dabīgus sīrupus un saldumus.

Foto: publicitātes

Ja dāvanu meklēšana labāk padodas darbadienās, tad iesakām apmeklēt arī Kalnciema kvartāla galeriju, kur "Ziemassvētku pop-up veikalā Nr.1." no 3. līdz 9. decembrim varēs atrast "Ik Makery" baltā māla mežģīņu traukus, "Evijas Handmade" smaržīgās ziepes, "DER" videi draudzīgās papīra somas, "Creative Cosmetics" dabīgās bērnu sejas krāsas un "Pure Crystal Jewelry" mirdzošās kristālu rotas. Savukārt 4., 5. un 6. decembrī varēs atvilkt elpu pēc dienas steigas un turpat galerijā meistarklasēs sarūpēt svētku dekorus, uzzīmēt savu miera mandalu un sagatavot paštaisītas ziepes.

Pasākumu programma:

  • 1. decembrī plkst. 11.00-15.00 kopā ar "Brain Games" aicinām uz spēles IceCool triku čempionātu Kalnciema kvartāla Brūnās mājas zālē. Gan pieaugušie, gan bērni varēs arī nofilmēt savu IceCool triku, piedalīties konkursā un iegūt iespēju doties ceļojumā uz Antarktīdu.
  • 2. decembrī plkst. 12.00-15.00 kopā ar "Spēka zīmēm" izgatavosim puzurus ar tradicionāliem latviešu paņēmieniem - salmiem, niedrēm, skaliem, spalvām un dziju. Agrāk ticēja, ka puzuri palīdz pārdzīvot tumšo gadalaiku un ienest mājās mieru. Būs iespējams sarūpēt arī gatavus komplektus visai ģimenei. Paralēli norisināsies Adventes vainagu darbnīca kopā ar "Latvijas Skautu un Gaidu Centrālo Organizāciju" - taisīsim savu Adventes vainagu no dabīgiem materiāliem. Abas darbnīcas notiks Brūnās mājas zālē.

Dalība visos Adventes tirgus pasākumos ir bez maksas. Norises vieta - Kalnciema iela 35, Rīga.