“Rīgas sniega parks” aicina izbaudīt ziemas sportiskās aktivitātes!

4. Janvāris

Šodien, 4. janvārī, ar Mežaparka Lielās estrādes skatītāju laukā ierīkoto “Rīgas sniega parka” tehnisko nodrošinājumu iepazinās un turpmākos nepieciešamos uzlabojumus pārrunāja Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks un uzņēmuma “Žagarkalns” īpašnieks Juris Žagars.


Neskatoties uz to, ka līdzāšobrīd norit aktīvi Mežaparka jaunās estrādes būvniecības darbi, ir tehniski atrasts risinājums, kā  izmantot jaunizbūvēto objektu jau ziemā. Rekonstruētajā skatītāju laukā ir noņemto soli un pateicoties saražotajam sniegam ir izveidota kameršļūkšanas atrakcija ar vairākām trasēm. Jau nākamziem plānojam ziemas sportisko aktivitāšu skaitu teritorijā palielināt, piedāvājot iespēju slēpot, slidot un jau šobrīd kopīgi pārrunajām, kādi darbi vasarā ir jāveic, lai šo iespēju nodrošinātu, informēja Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks.

Foto: publicitātes

Rīgas sniega parka tiek izmantotas īpašas ar apvalku apvilktas kameras. Pēc katra nobrauciena kamera un tās braucējs tiek nogādāti starta vietā ar pacēlāja palīdzību. 

Sniega kārta kameršļūkšanas zonā ir gana bieza un, atgriežoties salam, tā vēl tiks papildināta un trašu skaits palielināts.

Foto: publicitātes

Jau aizvadītajos gados rīdzinieki bija iecienījuši atpūtu Mežaparka teritorijā arī ziemas mēnešos, tāpēīsi pirms gadu mijas darbu teritorijā atsākaRīgas sniega parks. Neskatoties uz atkusni, parkā ir saražots pietiekams daudzums sniegs un arī šodienas laikapstākļi ir piemēroti, lai brīvdienas pavadītu kopā ar ģimeni un baudīīstus ziemas priekus arī pilsētā, par parka darbību klātesošos informēja uzņēmuma “Žagarkalns īpašnieks Juris Žagars. 
Sniega parka teritorijā darbojas arī kafejnīca, kurā ir iespēja nobaudīt siltus ēdienus un dzērienus, kā arī sasildīties pie ugunskura. Automašīnas pie parka var piebraukt no Viestura prospekta puses.

Foto: publicitātes

Plašāka informācija par Rīgas sniega parka darbību ir publicēta mājas lapā www.sniegaparks.lv.