“Rīgas mākslas telpa” aicina uz mūzikas notikumiem Sandras Strēles personālizstādes “Nostalģija” ietvaros

8. Aprīlis, 2019

Sandras Strēles personālizstādes “Nostalģija” ietvaros izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” (Kungu ielā 3) notiks divi īpaši mūzikas notikumi 11. aprīlī un 25. aprīlī plkst. 18:00, kas radīs neierastu mākslas formu sintēzi, skaņdarbiem papildinot mākslinieces gleznās ietvertos atmiņu stāstus.


Lai papildinātu un izceltu Sandrai Strēlei piemītošo māksliniecisko rokrakstu, kā arī radītu jaunas mākslas un mūzikas sintēzes formas, īpaši izstādei “Nostalģija” ir radīta koncertprogramma, ko veidos asociācijas par mūsu kolektīvajām atmiņām, bērnību, par muzikalitāti dabā un tai pretējo – vizuālo klusumu, kas sastopams gleznotājas darbu ciklā. Mūzikas notikumā piedalīsies pianiste Agnese Egliņa, flautiste Dita Krenberga, perkusionists Ingus Tazāns, kontrabasists Matīss Eisaks un ģitārists Matīss Čudars.

Mākslas koncertvakaru biļetes būs nopērkamas izstāžu zāles “Rīgas mākslas telpa” kasē. To cena, iekļaujot izstāžu apmeklējumu, būs 7 eiro.

Koncertvakarus organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība un izstāžu zāle “Rīgas mākslas telpa”, to tapšanu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.