“Latvijas Sarkanais Krusts” aicina ziņot par cilvēkiem, kam nepieciešama palīdzība pārtikas piegādē

18. Marts

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK)  aicina iedzīvotājus, kam pašizolācijas dēļ radušās grūtības ar pārtikas produktu piegādi, ziņot par to organizācijai.


“Mums prieks, ka varēji paceļot un redzēji pasauli, bet tagad paliec mājās un ļauj mums būt veseliem! Pašizolēšanās nenozīmē papildu atvaļinājumu ar pastaigām, lielveikalu apmeklējumiem vai radinieku apciemošanu u.tml. Ja Tev nav, kas pieved pārtikas produktus vai zini, ka kādam kaimiņam trūkst palīdzības, ziņo mums! Kopā varam palīdzēt!”, aicina biedrība.
Lai precizētu, kāda palīdzība nepieciešama un izskatītu veidus, kādos būtu iespējama palīdzība, iedzīvotāji aicināti zvanīt atrašanās vietai tuvākajai LSK komitejai (☎️kontakti: http://www.redcross.lv/komitejas/) vai biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” sekretariāta centrālajam birojam pa tālr. ☎️ 67336651 (darba dienās plkst. 8:30-17:00, piektdienās plkst. 8:30-16:00), vai rakstīt e-pastu uz adresi: secretariat@redcross.lv

Rīgā produktu un pirmās nepieciešamības preču piegāde patlaban turpinās un notiek visiem tiem rīdziniekiem (vairāk nekā 11 000), kuri saņem sociālo pakalpojumu “Aprūpe mājās”, informē Rīgas domes Labklājības departaments.