“Kopā un mūžīgi”: Rīgā Ziemassvētkos būs skatāms grandiozs ledus šovs par mīlestību

4. Decembris, 2018

Ziemassvētku brīvdienās, 25. decembrī Arēnā Rīga pasaulslavenais ledus šovu režisors Iļja Averbuhs skatītāju vērtējumam piedāvās savu izrādi “Kopā un mūžīgi”. Daiļslidošanas pasaules čempioni pastāstīs skatītājiem ļoti personīgu stāstu par satikšanos un šķiršanos. Darbības vieta – parasta dzelzceļa stacija.


“Tas ir skaists stāsts par attiecībām starp vīrieti un sievieti. Viss ir ļoti vienkārši. Uz ledus galvenais ir pati slidošana, sižets un saziņa ar publiku. Mums būs tas viss!” preses konferencē Rīgas domē paziņoja galveno lomu izpildītāji, lietuviešu daiļslidotāji un pāris Povils Vanagas un Maragrita Drobjazko.

 

Foto: Riga.lv

“Kopā un mūžīgi” ir izrāde par to, kā cilvēki šķiras un satiekas, gaida, pārdzīvo, smejas, raud no laimes vai bēdām. Katrs cilvēks kaut reizi ir pavadījis mīļoto uz staciju un katrs no mums ir aizbraucis, pagātnē atstājot daļu savas dzīves. Stacija ir kā likteņlīniju krustpunkts, dzīve ir kā viens liels ceļš.

Foto: Riga.lv

Izrāde paredzēta jebkāda vecuma skatītājiem. Vecākās paaudzes cilvēki izjutīs nostaļģiju pēc senajiem laikiem un to gadu filmām, jaunā paaudze izbaudīs mūsdienu kinematogrāfiju, bet nav aizmirsts arī par maziem bērniem. Interesanti būs visiem! Iļja Averbuhs, kuram aiz muguras jau ir 15 profesionālās darbības gadi, sola, ka šova skatītājus sagaida arī improvizācija.

Starp šova dalībniekiem ir labākie Krievijas un pasaules daiļslidotāji, šī sporta veida leģendas: olimpiskie čempioni Aleksejs Jagudins, Tatjana Totmjaņina, Maksims Mariņins, Romāns Kostomarovs, Marija Petrova, Tatjana Volosožara, Maksims Traņkovs, un daudzi citi.

Foto: Riga.lv

Atzīmējam interesantu faktu: lai piedalītos šajā izrādē, vairākiem daiļslidotājiem nācies apgūt savas “dzelzceļa” profesijas. Piemēram, olimpiskais čempions Aleksejs Jagudins uzstājas kā stacijas uzraugs. Oksana Domņina un Maksims Šabaļins uz ledus iznāk ar dziesmu “No mīļotajiem nešķirieties” – viņu dvēseliskajā dejā viena kustība kļūst par otra kustības turpinājumu. Divkārtējie pasaules čempioni, bulgāru daiļslidotāji Albena Denkova un Maksims Staviskis uzstājas pie dziesmas ar Vladimira Visocka vārdiem “Pārtrauktais lidojums”. Priekšnesums noslēgsies ar visu čempionu uzstāšanās pie dziesmas “Septiņu ceļu krustojums”.

Ledus šovs “Kopā un mūžīgi” Rīgā norit ar Rīgas Tūrisma attīstības biroja atbalstu.

Foto: Riga.lv