“Katrīna Gupalo & The Black Birds” atklāj “Origo Summer Stage” augusta koncertprogrammu

2. Augusts, 2018

Turpinot baudīt siltos vakarus un iesākot augusta bezmaksas koncertprogrammu pilsētas centrā, piektdien, 3. augustā, plkst. 17.00 notiks grupas “Katrīna Gupalo & The Black Birds” koncerts “Origo Summer Stage”. Mūziķi priecēs ar oriģinālkompozīcijām ekspresionisma stilā, kā arī leģendārām roka kompozīcijām.


Augusta koncertprogrammu Origo laukumā uzsāks viena no neparastākajām latviešu mūziķēm Katrīna Gupalo ar grupu “The Black Birds”. Katrīna Gupalo ir spēcīga un jutekliska balss tembra īpašniece, komponiste, virtuoza pianiste, arī mūzikas izrāžu veidotāja, producente un aktrise. Koncertā Katrīna uzstāsies kopā ar savu grupu, kuras sastāvā spēlē Miķelis Vanags (ģitāra), Gatis Gorkuša (trompete), Kristiāns Kosītis (bass), Māris Reinholds (sitaminstrumenti) un Artūrs Sedriks Sinkevičs (skaņu operators), izpildot savas kompozīcijas no debijas albuma “Gentle & Done”, kas klajā nāca šī gada aprīlī.

“Dziesmas, kuras izpildīsim “Origo Summer Stage” un kas iekļautas albumā “Gentle & Done”, ir radītas ekspresionisma stilistikā. Tās ir vienpadsmit kompozīcijas angļu valodā par mīlestības apsēstības dažādajām izpausmēm. Dziesmām raksturīgs spilgts skanējums, negaidītas raksturu un tempa maiņas, tās ir emocionāli spēcīgas un ļoti krāsainas. Koncertā spēlēsim arī vairākas leģendāras rokmūzikas kompozīcijas, piemēram, slaveno “The House of the Rising Sun” un Džimija Hendriksa dziesmas,” atklāj dziesmu autore Katrīna Gupalo.

“Origo Summer Stage” arī augustā turpina piedāvāt vasaras koncertus – gaidāma gan klasiskā mūzika, gan ārzemju mūziķi un Latvijā labi zināmu un populāru mākslinieku un grupu koncerti. Uz bezmaksas koncertiem tiek aicināts ikviens mūzikas cienītājs un interesents.