“Kaimiņu Ziemassvētki" Daugavas stadionā jau šo sestdien, 8. decembrī

7. Decembris, 2018

8. decembrī gan mazus, gan lielus aicina apmeklēt “Kaimiņu Ziemassvētku tirdziņu” Daugavas stadionā, kur varēs ne tikai nopirkt amatnieku darinājumus, bet arī piedalīties un dažnedažādos pasākumos!


Svētku programmā paredzētas dažādas radošās darbnīcas lieliem un maziem, Zīļuka un Sniegavīra apciemojums, Rīgas Jauniešu Leļļu teātris “I-ā” rotaļas, Daugavas stadiona egles kopīga rotāšana un iedegšana, muzikāli pārsteigumi, skaistu lietu un gardumu tirdziņš. Līdz šim šādi pasākumi ir notikuši tikai Avotu apkaimē, taču šogad pasākums kļuvis vērienīgāks, iesaistoties Kultūras un sporta centram "Daugavas stadions".

Savukārt tirdziņā būs sabraukuši vairāk kā 30 kaimiņi gan no tuvākām, gan no tālākām apkaimēm, lai priecētu viesus gan ar tēju un piparkūkām, gan ar cukurā grauzdētām mandelēm un citiem kārumiem.

Kā zināms, Daugavas stadions 2018.gada maijā realizēja teritorijas revitalizācijas projekta pirmo kārtu, kuras ietvaros ir pilnībā atjaunota Rietuma tribīne ar dažādas infrastruktūras piejamību, ļaujot daļu no svētku programmas rīkot iekštelpās. Turklāt, pasākuma laikā darbosies stadiona informācijas stends, kurā apmeklētājiem būs iespēja izteikt viedokli un idejas par turpmāko stadiona un visas teritorijas attīstību.

Foto: publicitātes

Pasākuma mērķis ir radīt svētkus un aizsākt skaistu apkaimju vienojošu tradīciju, veicināt interesi par stadiona un tuvējās teritorijas attīstības iespējām, lai veidotos kvalitatīvi brīvā laika pavadīšanas pasākumi ģimenēm un bērniem.

Vairāk informācijas par pasākumu šiet vai rakstot uz avotuiela@gmail.com vai laura.puce@daugavasstadions.lv
https://www.facebook.com/events/716963865334672/

Tiekamies 8. decembrī Daugavas stadionā!