“Ghetto Games” aicina uz krāšņu devītās sezonas noslēgumu

28. Augusts, 2017

Augusta pēdējās nedēļā Rīgā, Grīziņkalnā ar krāšņiem superfināliem savu devīto sezonu noslēgts Latvijā lielākā ielu sporta un kultūras kustība “Ghetto Games”.


Trešdien, 30.augustā plkst.19:300 notiks izšķirošais “Ghetto Football” superfināls, kurā tiks izspēlēts brauciens uz pasaules čempionātu Krievijā. Savukārt 31.augustā plkst.19:30 “Ghetto Basket” superfinālā 3x3 formātā vīri no Latvijas un citām valstīm cīnīsies par Andra Biedriņa balvu – braucienu uz Ņujorku.

Foto: publicitātes

“Ghetto Basket” superfinālu dalībniekiem, lai iekļūtu finālā, nācās pierādīt savu spēles prasmi 14 turnīros Grīziņkalnā, astoņos ieskaites turnīros visā Latvijā, kā arī divos “GGFEST” turnīros Ventspilī un “Ghetto Basket – Ticket to Moscow Open” sacensībās Rīgas Centrāltirgū. Savukārt “Ghetto Football” superfinālu dalībnieki savu vietu finālā izcīnīja 13 dažādos turnīros Grīziņkalnā un sešos reģionālos turnīros.

Foto: publicitātes

“Ghetto Games” devītās sezonas noslēgums Grīziņkalnā tiks svinēts tradicionāli – ar krāšņu šovu, kas priecēs ne tikai sacensību dalībniekus, bet arī skatītājus. Visi “Ghetto Games” pasākumi ir bez maksas, tostarp – superfināli.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes