RĪKOTĀJPILSĒTA

Riga, Latvia

RĪGA, KUR SATIEKAS GADSIMTI


Rīga ir vairāk kā 800 gadus sena. Katrs gadsimts tās vaibstos atstājis pēdas. To var manīt arhitektūrā – Vecrīgā un pilsētas centrā. Kultūras mantojums harmoniski līdzpastāv mūsdienu straujajam tempam.

RĪGA - BALTIJAS KULTŪRAS GALVASPILSĒTA!


Rīgā ir dinamiska kultūras dzīve. Latvijas Nacionālā opera pulcē pasaules līmeņa māksliniekus. Koncertzāles regulāri piedāvā klasiskās un populārās mūzikas koncertus. Izstāžu zālēs apskatāmas gan pasaules klasiķu, gan laikmetīgo mākslinieku mākslas darbi. Rīgas kultūras dzīve ir bagātīga tās dažādajās izpausmēs.

RĪGA – PILSĒTA TAVAM BIZNESAM


Rīga ir ideāla vieta konferenču, izstāžu un komandas stiprināšanas pasākumu organizēšanai. Pilsēta ir ļoti dinamiska, tādēļ spēj nodrošināt ne tikai profesionālu servisu, bet arī atbilstošu infrastruktūru.

Rīga

TOP APSKATES VIETAS


VECRĪGA

Vecrīga ir Rīgas pilsētas senākā daļa un pilsētas centrs, kā arī tūristu iecienītākā atpūtas un izklaides vieta. 1997. gadā Rīgas vēsturisko centru UNESCO iekļāva Pasaules mantojuma sarakstā.

JŪGENDSTILS

Jūgendstils ir 19.gs. beigu un 20.gs. sākuma mākslas stils. Arhitektūrā ar to sākās mūsdienu stilu sistēma. Jūgendstila attīstība Rīgā sakrita ar pilsētas vēsturē nepieredzēta uzplaukuma laiku.

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ir nozīmīgākā profesionālās mākslas krātuve valstī. Pēc vērienīgas rekonstrukcijas muzejs tika atklāts 2016.gada maijā daudz mūsdienīgākā veidolā, taču saglabājot vēsturiskās ēkas majestātiskumu.

Rīgas Centrāltirgus

Daudzās pasaules pilsētās galvenos laukumus pārbūvē. Gidi stāsta: „Te kādreiz bija tirgus!” Bet Rīgā joprojām ir! Pilsētas vidū, blakus Daugavai.

Pirmo reizi ikgadējais dialogs starp ES galvaspilsētu mēriem un Eiropas Komisiju noritēs Austrumeiropā. Pēc iepriekšējām konferencēm, kuras ir noritējušas Briselē, Romā, Vīnē un Amsterdamā, šis dialogs būs nākamais svarīgais solis, lai noteiktu jaunus apvāršņus ES galvaspilsētu vienotībai. Mūsu galvenais uzsvars būs EU Urban Agenda, lai apmainītos ar pieredzi, iekļautu visus sabiedrības locekļus un izveidotu veiksmīgas sadarbības starp pilsētām
© 2017 All rights reserved.